O nas

siedziba typ o3

NoOneStudio

O nas

Jeżeli szukasz firmy, która bezpiecznie i skutecznie przeprowadzi ozonowanie wnętrza – dobrze trafiłeś. Zajmujemy się tym od wielu lat. Przez ten czas nie tylko rozwijaliśmy się sami, zdobywając doświadczenie, ale też rozbudowaliśmy nasz parki maszynowy. Obecnie dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem do ozonowania, światowej klasy. Dzięki temu usługę wykonujemy nie tylko efektywnie, ale też bardzo szybko.

0% Jakości
0 Wykonanych zleceń
0 Pracowników
0 Lat doświadczenia
0 Pięciogwiazdkowych opinii

O Ozonowaniu słów kilka

Co czyni naszą ofertę wyjątkową?

Ozonowanie jest doskonałym sposobem na utrzymanie wysokiego poziomu higieny w pomieszczeniach. Zabija nie tylko drobnoustroje, ale też większe organizmy, w tym insekty takie jak karaluchy, muchy, pluskwy i wszy. Naszą usługę oferujemy w kilku wariantach, dedykowaną zarówno nieruchomościom, jak i pojazdom (w tym ozonowanie wnętrz aut osobowych). Od niedawna wprowadziliśmy też usługę abonamentową, która pozwoli ci utrzymać wysoki standard higieny wnętrz terminowo i po minimalnych kosztach.

Jeśli interesuje cię nasza oferta – prosimy o kontakt. Wyceny dokonujemy indywidualnie i gwarantujemy, że będzie ona konkurencyjna!

Wykwalifikowana kadra

Nasi pracownicy są wysyłani na dodatkowe szkolenia i dzięki temu mają zawsze najbardziej aktualną wiedzę na temat ozonowania.

Lata doświadczeń

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu znamy dokładnie potrzeby naszych klientów i potrafimy sprostać ich oczekiwaniom.

Dużo pozytywnych opinii

Staramy się aby każdy klient był zadowolony z naszych usług, dzięki takiemu podejściu posiadamy bardzo dużą ilość pozytywnych opinii od zadowolonych klientów.

Niska cena z wysoką jakością usług

Dzięki odpowiedniemu planowaniu i ustalaniu terminów możemy zaoferować naszym klientom bardzo przyzwoite ceny.